SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI KURA SONUÇLARI

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna ihdas edilen 15 adet sürekli işçi kadrosunun kullanılması için Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesince Türkiye İş Kurumu ile birlikte başlatılan mezkûr istihdam süreci işletilmeye devam etmektedir.

Bahse konu istihdam sürecinde, Türkiye İş Kurumu’nun Kurumumuza ilettiği nihai listeye göre, Ankara 12. Noterinin huzurunda 22.12.2022 tarihinde saat 15:00’de Kurumumuz konferans salonunda kura çekilerek mülakata girmeye hak kazanan adaylar belirlenmiştir. 

Mülakatlar Eskişehir Yolu 10. Km No: 276 Çankaya/Ankara adresinde Kurumumuz Merkez Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir.

Güvenlik görevlisi kadrosu için mülakata girmeye hak kazanan adaylar, spor ve silah mülakatına tabii tutulacağı için yanlarında spor kıyafetlerini bulundurmaları gerekmektedir.

Mülakata girmeye hak kazanan adaylar aşağıdaki belgeleri mülakat günü yanlarında getirmelidir.

MÜLAKATA GİRMEYE HAK KAZANAN ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER
* 1 adet kimlik fotokopisi
* Adli sicil durum belgesi (E-Devletten barkotlu çıktı alınabilir.)
* Askerlik durum belgesi (E-Devletten barkotlu çıktı alınabilir.)
* Diploma(E-Devletten barkotlu çıktı alınabilir.)
* İkametgâh (E-Devletten barkotlu çıktı alınabilir.)
* 2 adet vesikalık
* Güvenlik Görevlisi olarak başvuru yapan adaylardan temel eğitim belgesi ve (silahlı) özel güvenlik kimlik kartı(aslı ve 1 adet fotokopi)

İlgililere duyurulur.